Konwencja 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu Związku ZHI zapraszamy na 3.Konwencję Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego.
Konwencja odbędzie się w dniu 26 marca 2019 roku w hotelu Double Tree by Hilton przy ul. Skalnicowej w Warszawie. Chcemy aby podobnie jak w ubiegłych latach spotkanie służyło wymianie opinii na tematy nurtujące branżę. Jak bardzo technologia zmienia funkcjonowanie naszej branży: co się zmieni a co pozostanie? Jaką wartość tworzy sektor handlu hurtowego za którą klienci chcą zapłacić? Jak zatrudniać i jak zatrzymać dobrych pracowników: jakie są oczekiwania nowych generacji?
Dyskusje na te tematy będą na pewno interesujące – zapraszamy. Będą oczywiście tematy związane z rynkiem budownictwa, podsumowanie wyników branży, sytuacja płatnicza.
Ważnym tematem jest obniżenie kosztów funkcjonowania branży: będziemy mówić o klasyfikacji ETIM oraz elektronicznej wymianie danych EDI – stawką jest nie tylko obniżenie kosztów ale również niezawodność i szybkość działania – kluczowe dla przyszłości branży. Pokażemy również jak to robią inni. Po części oficjalnej zapraszamy na kolację, która również będzie czasem na ożywione dyskusje i wymianę poglądów – tak było w ubiegłych latach i tak zapewne będzie w tym roku.

Zarejestruj się na stronie:
https://zhi.org.pl/rejestracja-2019/

Przewodniczący Związku ZHI
Krzysztof Osipowicz

Dyrektor Zarządzający
Tomasz Boruc