Rejestracja 2019

Wszystkie osoby zamierzające uczestniczyć w Konwencji muszą się zarejestrować indywidualnie – jedna rejestracja na Uczestnika.

Noclegi proponujemy w tym hotelu, gdzie odbędzie się Konwencja – Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa, ul. Skalnicowa 21. Rezerwacja noclegu przez system hotelu.

Aby się zarejestrować jako uczestnik Konwencji 2019, należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny. Zgłoszenia będą ostatecznie potwierdzone tylko po otrzymaniu płatności, którą należy przesłać przelewem w ciągu 3 dni od daty rejestracji.

Proszę przeczytać nasze Warunki rejestracji i uczestnictwa przed wypełnieniem formularza, rejestracja jest możliwa wyłącznie po akceptacji warunków.

Po dokonaniu rejestracji, otrzymacie Państwo potwierdzenie, które będzie wysłane na maila wpisanego w arkuszu rejestracyjnym. Jeśli potrzebują Państwo fakturę proforma (wyłącznie w formie elektronicznej), proszę o zaznaczenie odpowiedniej informacji w arkuszu. Zapłata winna być dokonana w ciągu 3 dni od rejestracji. Po zapłacie otrzymacie Państwo drogą mailową potwierdzenie rejestracji, które będzie kartą wstępu na Konwencję.

Koszt udziału w Konwencji:
  • do 28 lutego 2019 włącznie – 390 zł + 23% VAT
  • od 29 lutego do 11 marca 2019 włącznie – 490 zł + 23% VAT

Pola oznaczone * są wymagane